Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus “Sotsiaalsed oskused rasketel kõnelustel ja vaimse töövormi hoidmine”

19. nov. 2021 09:00 - 12:30

Tasuta

Koolitusel tutvustakse erinevaid sotsiaalse käitumise mudeleid, eeskätt nende rakendamist raskete kõneluste kontekstis ning õpetatakse kasutama hea vaimse töövormi hoidmise eneseabivahendeid.

Aeg: 19. novembril 2021, kl 9:00 – 12:30

Toimumiskoht:  veebis (Zoom)

Koolitaja: Kristel Jalak (PhD) ja Annika Jalak (MS)

Registreerimine avatud 15. novembrini. Reistreerumise link allpool. Kohtade arv on piiratud.

 

Koolitus on suunatud põllumajandustoodete tootmise ja töötlemise, põllumajandusmaa hooldamise, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemise või metsa majandamisega tegelevate keskastmejuhtide või väikeettevõtjatele ja mittepõllumajandusliku ettevõtlusega tegelevatele mikroettevõtjatele.

Koolitusel käsitletavad teemad

  • Sissejuhatus, soojendus.
  • Inimeste käitumismustrid. Manipulatiivsed käitumisviisid.
  • Peamised sotsiaalsed oskused raskete kõneluste pidamiseks ja konfliktide lahendamiseks.
  • Raske kõneluse tunnused ja komponendid. Vestluse ettevalmistus ja läbiviimine.
  • Vastupanu olemus ja selle maandamise tehnikad.
  • Vaimse heaolu komponendid, nn heaoluratta analüüs. Töövormi hoidmise võimalused. Eneseabi ja toetuse saamise võimalused vaimse tervise säilitamiseks.

Koolitajad:

Kristel Jalak, (PhD Agri) – põllumajandusharidusega, 30-aastase praktilise juhtimise kogemusega ning 20-aastase inimeste arendamise ja koolitamise kogemusega konsultant ja koolitaja. Töötanud kõikidel juhtimistasanditel, sh juhtkonna liikmena rahvusvahelistes suurkorporatsioonides (PepsiCo, Cleanaway/Brambles Group, Enics) ja Eesti avalikus teenistused (PRIA, HTM). Täiskasvanute koolitaja ja suhtlemistreeneri (videotreeneri) kogemus alates 1999. aastast. Läbinud Hancocki esinemisoskuste treeneri väljaõppe Moskvas ja Londonis ning Bowperson aktiivmeetodite väljaõppe Londonis. Aasta Koolitaja 2019. Kristeli kvalifikatsiooni kohta leiate rohkem infot www.developdesign.eu

Annika Jalak, (MS) – Sotsioloogia magister, omandamas teist magistrikraadi info- ja teadmusjuhtimises. 10-aastane uuringute, sh 360o tagasiside uuringute ettevalmistamise ja läbiviimise kogemus. Peamised koolitusteemad: mõjutamisoskused, tagasiside, suhtlemis- ja esinemisoskused. Läbinud suhtlemistreenerite kvalifikatsiooniprogrammi. Täiskasvanute koolitaja alates 2013. Annika kvalifikatsiooni kohta leiate rohkem infot www.developdesign.eu

 

Infopäev toimub MAK 2014-2020 „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“  raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo