Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Lihatootjate koostöö õpiring

24. aprill 14:00 - 17:00

Eesti Maaülikool korraldab lihatootjate koostöö õpiringi, mis koguneb esimest korda 24. aprillil 2024 kell 14.00 Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja peakontori seminariruumis (Pärnu mnt 141, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11314). Tänavu kohtub õpiring neli korda ja osalejatelt oodatakse igast õpiringist osavõttu, mille edasised kogunemised lepitakse kokku esimese kohtumise ajal.

Õpiring keskendub seakasvatusele ja õpiringi juhendab Eesti Maaülikooli maamajanduse ökonoomika õppetooli juht ja professor Rando Värnik. Osalejad peaks olema valmis end teiste kogemuste abil koolitama ja ise oma kogemusi jagama.

Õpiringist osa võtmine on tasuta, kuid osalemissoovi avaldamiseks tuleb kirjutada meilile taavi.kiisk@emu.ee hiljemalt 22. aprilliks 2024. Osalejate arv on piiratud ja selle täitumisel lõpetatakse registreerumine enne tähtaega.

Lisainfot saab Taavi Kiisa käest meiliaadressilt taavi.kiisk@emu.ee.

Õpiring toimub MAK 2014–2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ ühistegevuse valdkonna raames ning seda toetab Euroopa Liit.

MAK_logo