Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Mahetoitlustuse infopäev

27. sept. 2022 13:30 - 16:30

Mahepõllumajanduse Koostöökogu korraldab 27. septembril 2022 kell 13.30-16.30 mahetoitlustuse infopäeva Rakveres, hotelli Villa Theresa seminariruumis (Tammiku 13, Rakvere)Infopäev on peamiselt suunatud  haridusasutustele.

Infopäeval räägitakse mahetoidu eelistest, mahetooraine kasutamisele viitamise võimalustest ja nõuetest (sh mahetoitlustuse ökomärgist), mahetoidu kättesaadavusest ning tutvustatakse septembris rakenduva haridusasutustes mahetoidu pakkumise toetuse saamise nõudeid. Infopäeval osaleb üle veebi ka PRIA esindaja, kes räägib toetuse saamise tingimustest.

Lektoriteks on Elen Peetsmann (EMÜ Mahekeskus), Merit Mikk (Mahepõllumajanduse Koostöökogu) ja Katrin Märss (PRIA).

Infopäeval osalemiseks on kindlasti vajalik eelregistreerumine hiljemalt 18. septembriks lingil https://forms.gle/mzdeTEwve2DifPNSA (eelistatult) või e-maili maheteave@gmail.com teel. Kohtade arv on piiratud, registreerimine lõpetatakse kohtade täitumisel enne tähtaega.

Kohtade arv on piiratud, registreerimine lõpetatakse kohtade täitumisel enne tähtaega.

Lisainfo: maheteave@gmail.com

Infopäeval osalemine on vähese tähtsusega abi (VTA). Abisumma ühe osavõtja kohta arvutatakse osavõtjate lõpliku arvu järgi, kuid see ei ületa 100 eurot.

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ mahemajanduse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo