Loading Sündmused
Sündmus event on möödas

Toimumisaeg 25. november 2021
Toimumiskoht
Veebikeskkond BigBlueButton.
– BBB kasutamiseks on vaja kiiret internetiühendust (võimalusel kaabliga, mitte wifit).
– Audio kuulamiseks on vaja kõrvaklappe või kõlareid, rääkimiseks mikrofoni ning enda videopildi edastamiseks veebikaamerat. (Kui kahte viimast ei ole, saab ikkagi õppes osaleda.)
– BBB kasutamiseks sobib kõige paremini Google Chrome. Sellele järgneb Firefox ning Opera. Teiste veebilehitsejega võib esineda probleeme helikvaliteedis ning ekraanijagamisel. Internet Exploreriga BBB ei tööta.

Eesmärk

Sihtrühm
Põllumajandustootajd, täpsemalt
põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.
Ajakava
10.00 – 10.15 veebiruumi sisse logimine ja sissejuhatus
10.15 – 11.45 õppetöö
11.45 – 12.15 lõuna
12.15 – 13.45 õppetöö

Lektorid

Priit Penu, Alar Astover

Koolitus toimub teadmussiirde pikaajalise programmi raames põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas ning on sihtrühmale tasuta.

Lähem info ja registreerimine SIIT.

Koolitust korraldab Eesti Maaülikool

MAK_logo