Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Piirkondliku veekaitsetoetuse koolitus

10. nov. 2021 10:00 - 15:30

Toimumisaeg 10.november 2021
Toimumiskoht:  Veebikeskkond BigBlueButton.

  • BBB kasutamiseks on vaja kiiret internetiühendust (võimalusel kaabliga, mitte wifit).
  • Audio kuulamiseks on vaja kõrvaklappe või kõlareid, rääkimiseks mikrofoni ning enda videopildi edastamiseks veebikaamerat. (Kui kahte viimast ei ole, saab ikkagi õppes osaleda.)
  • BBB kasutamiseks sobib kõige paremini Google Chrome. Sellele järgneb Firefox ning Opera. Teiste veebilehitsejega võib esineda probleeme helikvaliteedis ning ekraanijagamisel. Internet Exploreriga BBB ei tööta.

Eesmärk: Saada ülevaade

  • taimetoitelementide omastatavusest ja kadudest seoses mulla ja ilmastiku erisustega;
  • taimetoitainete leostumisest;
  • nitraadi ja pestitsiidide sisaldusest pinna- ja põhjavees

Sihtrühm: Põllumajandustootjad, täpsemalt

põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

Ajakava:

 

Lektorid: Henn Raave, Alar Astover, Ülle Leisk

Koolitus toimub teadmussiirde pikaajalise programmi raames põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas ning on sihtrühmale tasuta.

 

Lähem info ja registreerimine SIIT.

Koolitust korraldab Eesti Maaülikool.

MAK_logo