Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Northern Roots: Taastava põllumajanduse foorum

24. jaanuar - 25. jaanuar

129€
Kuupäev: 24.-25. jaanuar 2024
Asukoht: Tallinn, Kultuurikatel
Kodulehekülgnorthernroots.eu

Põllumajandusel on ühiskonnas kanda oluline roll, mõjutades meie kliima, keskkonna ja kogukondade tervist. Northern Roots foorum keskendub taastavale põllumajandusele kui tuleviku põllumajandusmudelile, mis hoiab meie muldi ja keskkonda, pakub täisväärtuslikku toitu ning on samas majanduslikult jätkusuutlik.

Foorumil esinevad valdkonna juhtivad eksperdid nii USA-st, kui mujalt maailmast. Peaesinejatena astuvad üles Ray Archuleta (USA) ja Rick Clark (USA), kes jagavad oma kahekümne aasta pikkust taastava põllumajanduse kogemust. Lisaks neile astuvad üles Steve Kenyon (CAN), Ben Taylor-Davies (UK), Ed Brown (UK) jpt. Foorumi sisu keskendub mulla, taimede, loomade ja ökosüsteemide tervise seostele (agroökoloogia, taastava põllumajanduse praktikad, ringmajandus ja elurikkus).

Northern Roots foorumi eesmärk on algatada teadmistevahetust ja soodustada konstruktiivseid arutelusid nii põllumeeste seas kui poliitilisel tasemel ning seeläbi soodustada üleminekt taastavale põllumajandusele Balti- ja Põhjamaade riikides.

Foorumile on oodatud osalema Balti- ja Põhjamaade põllumehed, põllumajandustööstust toetavad ettevõtted, teadlased, valitsusasutused, ametnikud ja valdkonna ühingud.

Registreerimine ja info: http://northernroots.eu/
Kontakt: info@northernroots.eu / +37258454456

 

Northern Roots MTÜ ja Maaelu Teadmuskeskuse koostöös toimuvad Taastava põllumajanduse konverentsi (Northern Roots) raames esitlustegevused 24. ja 25. jaanuaril 2023 Tallinna Kultuurikatlas

 

MAK_logo