Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tasuta ettevõtete külastuse päev koostöö arendamiseks – Kaarli Farm OÜ ja Arkna Karjatalu OÜ

18. mai 2017

Eesti Maaülikool korraldab “Teadmussiirde pikaajaline programm ühistegevuse tegevusvaldkonnas” raames tasuta ettevõtete külastuse teemal: „Ühistulise kogemuse vahendamine piimanduses“. Antud programm kestab 4 aastat ja selle raames toimub mitmeid infopäevi, täienduskoolitusi, õpiringe, konverentse ning ettevõtete külastusi nii Eestis kui ka välisriikides.

18.05.2017 külastatakse TÜ Rakvere Piimaühistu kahte liiget: Kaarli Farm OÜ ja Arkna Karjatalu OÜ. Kõnelejad: TÜ Rakvere Piimaühistu juht Priit Putko ja Kehtna Mõisa OÜ juhatuse liige Märt Riisenberg. Ootame osalema ühistegevuse huvilisi ning ühistute liikmeid piimandussektorist.

Jagatakse praktilist teadmist koostöö arendamiseks.

Vastavalt osalejate asukohale võtab buss soovijad peale kas Tartust või Rakverest. Asukoht täpsustatakse eelregistreerimise käigus. Päev algab Rakveres kell 11:00 ja orienteeruv lõpp on 16:00.

Eelregistreerimine toimub kuni 16.05.2017, osalejate arv on piiratud. Lisainfo saamiseks ja eelregistreerimiseks palume saata e-mail programmi assistendile: liis.volli@emu.ee. Eelregistreerimiseks palume osalejatel saata järgnev informatsioon: ettevõtlusvorm ja nimi; ettevõtlusvaldkond; reg. number; osaleja nimi; osaleja ametikoht; osaleja isikukood; osaleja telefoninumber.

 

NB! Eelregistreerimine on tingimata vajalik!

Lisainformatsioon ja küsimused: liis.volli@emu.ee või tel: +372 51 92 9840 (programmi assistent Liis Võlli).

Ettevõtete külastust toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

 

Koostöös teeme paremini!

MAK_logo