Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tasuta infopäev teemal: „Ühistu seadusandlus“

10. apr. 2017

Eesti Maaülikool korraldab “Teadmussiirde pikaajaline programm ühistegevuse tegevusvaldkonnas” raames tasuta infopäeva teemal: „Ühistu seadusandlus“. Antud programm kestab 4 aastat ning selle raames toimub mitmeid infopäevi, täienduskoolitusi, õpiringe, konverentse ning ettevõtete külastusi nii Eestis kui ka välisriikides.
 

Infopäevale on oodatud kõik ühistegevuse huvilised nii põllumajanduse– kui ka metsanduse sektorist. Ootame osalema nii alustavaid ühistuid kui ka juba toimivate ühistute liikmeid, juhtkonda ja nõukogu.

10. aprillil toimub infopäev Rakveres, algusega kell 11.00. Antud infopäeva korraldusmeeskond pakub võimalust saata infopäevale eelnevalt teematõstatusi seoses ühistute seadusandluse temaatikaga. Selleks palume saata e-mail programmi assistendile: liis.volli@emu.ee.

 

Infopäeva ajakava:

11:00-11:30 Tutvumine, tervituskohvi ja registreerimine.

11:30-11:45 Ühistegevuse pikaajalise programmi tutvustus ja tegevused.

11:45-13:15 Üldine ühistu seadusandlus; Põhikiri vs ühistu seadus; Ühistu liikmete vastutus ja nõukogu roll; Liikmete kaasamine otsustusprotsessidesse.

13:15-13:30 Kohvipaus

13:30-15:00 Oluline seadusandlus, mida ühistu juht peab teadma; Tegevmeeskonnaga seonduv seadusandlus nõukogu ja juhtkonna tasandil; Ühistute kogemused kohtuvaidlustest.

15:00-15:15 Tagasiside

Lektoriteks on Advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat Olavi-Jüri Luik, Advokaadibüroo LEXTAL vandeadvokaat Tiina Pukk ja Eesti Maaülikooli professor Rando Värnik.

Eelregistreerimine toimub kuni 07.04.2017, osalejate arv on piiratud. Lisainfo saamiseks ja eelregistreerimiseks palume saata e-mail programmi assistendile: liis.volli[A]emu.ee. Eelregistreerimiseks palume osalejatel saata järgnev informatsioon: ettevõtlusvorm ja nimi; ettevõtlusvaldkond; reg. number; osaleja nimi; osaleja ametikoht; osaleja isikukood; osaleja telefoninumber.
 

Ettekanded: "Ühistegevus", "Seadusandlus ühistegevuses suhtluse korrastamiseks".

NB! Eelregistreerimine on tingimata vajalik!

Lisainformatsioon ja küsimused: liis.volli@emu.ee või tel: +372 51 92 9840 (programmi assistent Liis Võlli).
 

Infopäeva korraldamist toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

MAK_logo