Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tehisintellekt algajatele

30. aprill 10:00 - 15:30

Tasuta

Tehisintellekt (AI) ja ChatGPT algajatele

METK maaeluvõrgustiku teenistus korraldab 30.04.2024 Jänedal koolitusseminari – registreerimine kuni 25.04.2024 või kuni kohti jätkub

Koolituse eesmärgiks on pakkuda ülevaadet tehisintellekti (AI) kasutamisest, keskendudes ChatGPT tehnoloogiale ja selle rakendusvõimalustele igapäevastes tööprotsessides.

  • Koolitus on suunatud eelkõige maaelu arengu ja selle edendamisega tegelevatele organisatsioonidele, sealhulgas LEADER tegevusrühmade esindajatele, kes ei ole veel tehisintellekti võimalusi täiel määral avastanud või on selles vallas alles algteadmis-tega.

Koolituse läbiviija: Priit Kuuskme, Tarkusepuu OÜ

Priit Kuuskme tegutseb ka Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikus (MAK-võrgustikus), olles Harju Ettevõtluse- ja Arenduskeskuse (HEAK) juhataja ja juhatuse liige. Priit Kuuskme on ChatGPT’ga olnud sinasõber juba pikka aega, kasutades seda igapäevaselt nii tekstiloomes, kui ka muudes assisteerivates tegevustes. Samuti on ta edukalt koolitanud huvilistele ChatGPT praktilist kasutamist. Koolitab alustavaid ettevõtjaid ja keskastme juhte; enese-, meeskonna- ja grupi juhtimist; motivatsiooni leidmist ja hoidmist jpm. Kannab tiitlit: 2020. aasta Harjumaa Aasta koolitaja.

Koolituse läbinud saavutavad mitmeid olulisi kompetentse, mis aitavad neil oma töövaldkonnas edukamalt toime tulla

  • Tehisintellekti ja masinõppe aluste mõistmisel;
  • ChatGPT rakendamisoskusega;
  • Teadmised ja oskused, et tuvastada võimalusi tehnoloogia kasutamiseks oma organisatsiooni ja kogukonna hüvanguks, ning õpivad, kuidas neid uuendusi edukalt rakendada.

Koolitusmeetod

  • Praktilise suunitlusega ning osalejaid kaasav, teooriale järgneb koheselt räägitu praktikas proovimine;
  • Osalejatel võtta kaasa arvutid, et õpitud kohe praktikas järgi proovida.

Registreerimine maainfo.ee veebil: https://maainfo.ee/index.php?id=8282&page=3394&

Maaeluvõrgustik