Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Terve loom ja tervislik toit 2022

2. märts 2022 - 3. märts 2022

Lugupeetud koostööpartnerid!

Ootame teid 2.-3. märtsil 2022 taas veebikonverentsile Terve loom ja tervislik toit, kus EMÜ veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi teadlased tutvustavad viimaseid teadustulemusi ja arutlevad koos teiega tulevikusuundade üle. Meid ootab ees kaks päeva põnevaid loenguid toiduteadusest ja loomakasvatusest, sisukaid küsimusi ja arutelusid.

Tulenevalt muutunud olukorrast saame konverentsi „Terve loom ja tervislik toit“ korraldada sel aastal hübriidkonverentsina. Ettekanded on kahe päeva jooksul jälgitavad otseülekandena interneti vahendusel ning soovijatele EMÜ peahoone aulas, kus loengud ettekandmisele tulevad. Lähtudes kehtivatest nõuetest ja vajadusest hoida turvalist keskkonda, palume kohaletuleku soovi registreerimisvormil ära märkida. Osalejate arv kohapeal konverentsi jälgimiseks on piiratud.

Esitleme virtuaalselt posterettekandeid ning valime üheskoos välja parimad neist. Nagu eelmisel aastal, on ka seekord võimalik läbi veebirakenduse esitada ettekandjale jooksvalt küsimusi. Oleme kohandanud konverentsipäevade ajakava nii, et vaatajal oma arvuti taga oleks hea neid jälgida. Konverentsi veebikeskkonnana kasutame ka sel aastal Worksupi.

Kohtumiseni veebikonverentsil!

Konverentsi programm leitav  konverentsi kodulehelt

Registreerimine konverentsile lõppeb 01.03.2022!  -> Registreeru konverentsile <-

Marko Kass, PhD
Korraldustoimkonna juht

MAK_logo