Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veebikoolitus “Veiste tervis ja heaolu – vasika tervis (nii piima- kui lihaveised)”

30. nov. 2023 10:00 - 15:30

Koolitusele ootame osalema põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.
Eraisikuna või riigiasutuse töötajana koolitusel osaleda ei saa.

Koolitusel osalenu teab nii piimaveiste kui ka lihaveiste vasikate pidamise heaolu põhimõtteid ning oskab neid seostada vasika haigestumisega. Osaleja teab peamisi vasikate haiguseid sõltuvalt vasika vanusest ning oskab neid ennetada ja teab, millal kutsuda loomaarst.

Koolitaja: Kristi Männamets, Eesti Maaülikooli produktiivloomakliiniku loomaarst

Koolitus toimub teadmussiirde pikaajalise programmi raames põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas ning on sihtrühmale tasuta.

Lähem info ja registreerimine lingilt: https://ois.emu.ee/pls/ois/!tere.tulemast?leht=OK.AY.VP&id_ay_programm=14862&id_ay_toimumine=20984&systeemi_seaded=3,1,12,1,

Soovitame ka teisi koolitusi, mis on toimumas sama rahastusmeetme alt, vt. lähemalt.

Koolitust korraldab:
Eesti Maaülikooli avatud ülikool

Fr. R. Kreutzwaldi 56/1 (III korrus, ruumid 303-306), 51006 Tartu

tel 731 3175, 5344 1844

e-post: avayl@emu.ee

MAK_logo