Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veebiseminar “Märke „kõlblik kuni” asemel „parim enne” kasutamine, kui üks toiduraiskamise vähendamise võimalusi.”

16. dets. 2021 10:00 - 11:30

Tasuta

Detsembris alustame uue toidu ja toiduohutuse teemaliste veebiseminaride lühiformaadiga. Seminaride pikkus on kuni 1,5 tundi olenevalt osalejate aktiivsusest ja  küsimuste arvust. Loengute kuulamiseks ei pea registreeruma.

16. detsembril algusega kell 10:00 räägivad  Kristi Lember, Maaeluministeeriumi strateegia- ja finantsosakonna riskijuht ning Katrin Lõhmus, Maaeluministeeriumi toiduohutuse osakonna valdkonnajuht, teemal “Märke „kõlblik kuni” asemel „parim enne” kasutamine, kui üks toiduraiskamise vähendamise võimalusi.” 

Riigikantselei poolt ellu kutsutud innovatsiooniprogrammi raames töötasid Maaeluministeerium, Keskkonnaministeerium, Sotsiaalministeerium, Saaremaa vald ja Eesti Korteriühistute liit välja erinevaid lahendusi toiduraiskamise vähendamiseks. Ühe ettepanekuna pakuti välja muudatus, mille kohaselt võiks edaspidi kasutada piimatoodetel märke „kõlblik kuni” asemel „parim enne” märget.

SEMINAR ON JÄRELVAADATAV SIIN.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ toidu ja toiduohutuse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit. Osalemine on kõigile tasuta. Registreeruda ei ole vaja.

MAK_logo