Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Vissukese uuendused veiste ravi registreerimisel

21. nov. 2022 11:00 - 12:00

Tasuta

Eesti Maaeluvõrgustik korraldab 21. novembril algusega kell 11.00 veebiseminari, kus Merle Lillik tutvustab Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli digilahenduses Vissuke uuendusi veiste ravi registreerimisel.

Vissuke on mõeldud kasutamiseks piimajõudluskontrollis olevatele piimakarjakasvatajatele, nende jõudlusandmete kogujatele või neid nõustavatele loomakasvatuskonsulentidele ja väliteenistuse jõudluskontrolli spetsialistidele ning aretusühistu konsulentidele.

Digilahendusest on võimalik leida kiiresti oma karja üldandmeid nagu loomade nimekirjad ja põlvnemised, jõudluskontrolli tulemused ning sündmuste sisestamine.

Vissukeses on olemas ka Vet-moodul, mis hõlmab infot kogu piimaveisekarja haigustest ning ravimiarvestusest, ravist ja ravimite kulust ning profülaktilistest töödest.

 

Veebiseminar kestab kuni tund aega. Osalemine tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva lingi kaudu hiljemalt 21. novembril kell 9.30.

Registreerunutele saadetakse ürituse päeval link osalemiseks, üritus toimub keskkonnas Zoom.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 tegevuse „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ horisontaalse valdkonna raames. Rahastamisallikas on Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

 

Lisainfo ürituse kohta:

Hanna Raidvere-Sepp

PMK/Eesti maaeluvõrgustik

tel. 53603671

e-mail hanna.raidvere-sepp@pmk.agri.ee

MAK_logo