Avaldatud: 8. november 2019Kategooriad: Uudised

15.novembril korraldab Maaelu Edendamise Sihtasutus loomakasvatuse teadmussiirde programmi raames ettevõtete külastuse Tartumaal.

Päevakava 15. novembril 2019

14.00-15.30 külastatakse Viinamärdi Talu OÜ (Märdi, Luke küla, Nõo vald, Tartumaa, 61614). Toimub tutvumine ettevõtte tegevusega (loomad ja meierei) ning toodete degusteerimine. Ettevõtte tegevust tutvustavad perenaine Annemari Polikarpus ja peremees Denis Pretto www.viinamarditalu.ee

16.00-17.00 külastatakse Green Bite OÜ-d (Palsami 6, Tartu, 50411). Külastuse käigus näeme, kuidas kasvatatakse putukaid söögiks, saame neid maitsta ja teada, milliseid tooteid putukatest valmistatakse. Ettevõtte tegevust tutvustab Marge Kõllamägi www.greenbite.ee

Ca kell 17.00 Kokkuvõtted ja lõpetamine

Gruppi saadab Angelika Nöps.
Liikumine oma transpordiga.

Osalejatel palutakse eelnevalt registreerida https://forms.gle/7mu87s14D4Bro3em9

Lisainfo https://www.pikk.ee/event/ettevotete-kulastused-tartumaal-viinamardi-talu-ou-ja-green-bite-ou/

Sihtgrupp: Ettevõtte külastuse puhul toetatakse põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

Ettevõtete külastused toimuvad MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames, rahastamisallikas: riigieelarve, Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/