Maaettevõtja infoportaal pikk.ee on aastaid pakkunud kõikidele põllumajandusvaldkonna huvilistele palju informatsiooni ja olnud üheks suhtlemise vahendiks erinevate osapoolte vahel. Oleme sealjuures pidanud väga oluliseks edastada alati värkeimat infot ja kajastada olulisi teemasid. Loodetavasti oleme nüüdseks juba tõestanud meie poolt pakutavate sisuliste materjalide asjakohasust ning saame pakkuda uue elamuse hoopis kujunduse värskendamisega.

Pikk.ee uues kujunduses pidasime oluliseks varasemast selgemat struktuuri ja visuaalset pilti. Kinnitame, et ümber kujundamisega ei kaotanud me ära ühtegi olulist teemat. Kõik erialased valdkonnad on endiselt esindatud ja teadetetahvel avatud. Sündmuste kalendri kaudu on võimalik ka edaspidi planeerida tegevusi ja uudiste rubriigis on esindatud kõik teema- ja päevakohased artiklid. Täiendusena on nüüd võimalik lugeda rohkem informatsiooni Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistusest.

Nagu ikka vajab iga uus asi harjumist, nii on ka uuenenud pikk.ee-ga. Oma arvamuse uuenenud veebilehest saate anda küsitluse rubriigis või kirjutades e-postile eve.maspanov@nouandeteenistus.ee