Avaldatud: 9. oktoober 2014Kategooriad: Uudised

6.- 12. oktoobrini toimub üle-eestiline Ettevõtlusnädal, mille eesmärgiks on tõsta ühiskonna ettevõtlusteadlikkust ning arendada ettevõtjate teadmisi. Üle Eesti leiab aset ligikaudu kakssada seminari, töötuba, ettevõtete külastust ja teisi üritusi. Nende hulgas toimub 9.oktoobril Viljandis Maaettevõtluse päev, kus ettekandele tulevad põllumajandussektoriga seotud teemad.

Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistuse, Maaelu Edendamise Sihtasutuse ja Viljandimaa Arenduskeskuse koostöös korraldatava Maaettevõtluse päeva eesmärgiks on esitleda Viljandisse kokku tulnud huvilistele põllumajandussektori olulisi teemasid.

Esinema on palutud Marje Josing Konjunktuuriinstituudist, kes räägib maailma põllumajandusturu olukorrast ja Venemaa impordikeelu mõjust toiduturule. Põllumajandusministeeriumi maaettevõtluse büroo juhataja Elar Neito räägib uue perioodi Maaelu Arengukavast ning Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) tutvustab teemat Toetusõiguslik maa uuel perioodil – uued maastikuelemendid ja nende seos ökoaladega. Lisaks tuleb ettekandele Viljandi Kultuuriakadeemia inimgeograafia projektijuhi Andres Rõigase poolt huvitav teema maaettevõtluse võrgustikest. Päeva modereerib Anzori Barkalaja.

Tutvuge täpsema päevakavaga ja registreeruge siin: http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/viljandi/n-9-oktoober

Olete oodatud!

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/