Avaldatud: 10. juuli 2012Kategooriad: Uudised

PRESSITEADE
9. juuli 2012

11.-12. juulil toimuvad Tartumaal Maaülikooli Rõhu katseaias Viljeluspäevad 2012, kus osalevad kokku 14 taimekasvatusega seotud ettevõtet ja 10 Eesti suurimat põllumajandustehnika müüjat ning organisatsiooni.

Viljeluspäevadest on kujunenud aasta kõige tähtsam suvine põllumajandusüritus, kus huvilised saavad tutvuda taimekasvatuskatsete ja põllumajandustehnikaga.

Tutvustatakse teravilja-, rapsi-, maisi-, kartuli- ja sojaoakatseid ning põllumajandustehnika müüjad demonstreerivad rohusöötade varumiseks vajaliku uuema tehnikaga töötamist ning kuulata saab tunnustatud ekspertide arvamusi.

Viljeluspäevad annavad põllumeestele otsuste tegemiseks hea võimaluse võrrelda erinevate taimekaitsevahendite ning väetiste toimet ja tõhusust, samuti veenduda sortide vastupidavuses meie kliimatingimustele.

Lisaks on külastajatel võimalus tutvuda ka Rõhu viljapuu- ning iluaiaga ja muuhulgas saab Rõhu katseaiast koristatud saagist degusteerida viinamarjaveini.

Viljeluspäevad, mis toimuvad juba üheksandat korda, avab 11. juulil kell 11:00 põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder.

Lisainfo:

Margus Ameerikas
MTÜ Viljeluspäevad
www.viljeluspaevad.ee
 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/