Avaldatud: 22. jaanuar 2018Kategooriad: Uudised

Künnimeistri traktor väsis

Eesti ja Venemaa künnimeister Kaspar Järvala lammutas oma traktori laiali, sest käigukast ütles üles. Nüüd on seis nukker – mis saab edasi, kas EMile saab mindud?

"Ei teagi kas nii vanale traktorile sellist muhvi kusagilt saada ongi. Olen tänulik, kes teab juhatada," rääkis Kehtna tehnikamees Kaspar Järvala.

Kui traktorit korda ei saa lõpetab 23-aastase künnivõistlemise staažiga Kaspar Järvala kündmise ja asetab traktori Rodnase töökoja õuele postamendile. 

Mis edasi tema künnivõistlemisest saab on selgusetu. Kaspar Järvalal ja Priit Puuorul on kavas juunis sõita Venemaale Suzdali Euroopa künnivõistlustel. Neli aastat on Kaspar Järvala künniklubi käinud Venemaa lahtistel künnivõistlustel, kus kolmel aastal on oldud esikolmikus. Venemaa võistlustel on korraldajate poolt kõigil võistlejatel ühesugused traktorid Agromaš 85 TK ja Kvernelandi kahekorpuselised pöördadrad kasutada. EM-le oli aga kavas minna oma traktori ja adraga. Järvala on igal aastal ka oma võistlusatra täiustanud – ikka parema künnikvaliteedi eesmärgil….

Edasi lugemiseks vajuta SIIA.

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/