Avaldatud: 2. juuni 2016Kategooriad: Uudised

Eesti Erametsaliidu pressiteade

01.06.2016

Parimate metsamajandajate konkurss on avatud

Eesti Erametsaliit kuulutab välja konkursi parima metsamajandaja leidmiseks, keda autasustatakse augusti lõpus toimuvatel parimate metsamajandajate kokkutulekul Valgamaal.

Tänavu juba 23. korda toimuvale metsamajandajate konkursile on oodatud osalema kõik tublid metsaomanikud. Konkursi eesmärgiks on läbi erinevate metsamajandamise praktikate tutvustada metsaomanike vastutusrikast tööd kogu ühiskonnale ning jätkata metsamajandajate konkursi ja kokkutuleku traditsioone, mis aitavad kaasa nii metsaomanike kui ka metsaühistute ühistegevusele.

Konkursil hinnatakse erinevaid metsamajanduslikke töid ning muid metsaga seotud tegevusi eraldi kategooriatena. See aitab üldsusele paremini selgitada erinevate metsamajanduslike tööde, nagu uuendusraie, istutamine ja noorendike hooldus, olemust ja vajadust ning samas väärtustada metsahoiuga seotud tegevusi, nagu näiteks pärandkultuuri objektide hooldamine ja loodusväärtuste hoidmine.

Eesti Erametsaliidu juhatuse esimees Ants Erik selgitas, et läbi konkursi on võimalik tunnustada inimesi, kes oma metsast tõeliselt hoolivad ja seda majandavad. „Parimate metsamajandajate konkurss on mõeldud just selleks, et metsaomanikud saaksid oma oma metsa lugu teistega jagada ning edasi anda. Tunnustust väärivaid inimesi on Eestis palju ning selle konkursi raames kutsun kõiki üles märkama oma kodukandi tublisid metsaomanikke, et nende lood meieni jõuaks.“

Konkursil osalemisel pole tähtis metsa majandamise juriidiline vorm, vaid see, et metsa majandatakse hästi. Konkursil osalenuid tunnustame 20. augustil parimate metsamajandajate kokkutulekul Valgamaal. Väärikad auhinnad paneb välja STIHL.

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet oma metsa andmetega ning saata see 30. juuniks posti teel aadressile: MTÜ Eesti Erametsaliit, Mustamäe tee 50, 10621 Tallinn
või e-posti teel: kristel.arukask@erametsaliit.ee

Konkursi ankeedi leiate SIIT

Konkursile ootame osalema kõiki erametsaomanikke!

Eesti Erametsaliit on 1992. aastal asutatud erametsaomanikke nende ühenduste kaudu ühendav ja esindav keskorganisatsioon, mis jätkab Eesti Talumetsa Liidu poolt alustatud peremetsaomanikke ühendavat tegevust.

Lisainfo:
Kristel Arukask
Eesti Erametsaliit
Projektijuht
53 468 109
kristel.arukask@erametsaliit.ee

________________________________________

Teade on saadetud EPKK postiloendi koda@epkk.ee kaudu
EESTI PÕLLUMAJANDUS – KAUBANDUSKODA
www.epkk.ee
J. VILMSI 53g
TALLINN 10147
 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/