Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

EAgronomi digitaimekasvatus

5. sept. 2022 14:00 - 15:00

Tasuta

Eesti maaeluvõrgustik korraldab 05. septembril algusega kell 14.00 veebiseminari, kus eAgronomi esindaja Elmar Reinhold tutvustab ettevõtte digitaalseid taimekasvatuse lahendusi.

Ametlikult alustas eAgronom tööd 2016. aastal, pakkudes põllumajandusettevõtetele tuge digitaalasete lahenduste rakendamisel. Eesmärgiks on aidata põllumeestel võimalikult efektiivselt kasutada oma aega põllutööde tegemiseks, andmete sisestamiseks ja esitamiseks.

eAgronom pakub ka mitmekülgseid tööriistu kogutud info analüüsimiseks, mis muuhulgas annab juhtidele ja agronoomidele reaalajas ülevaate kogu ettevõtte toimimisest, tulevastest tegevustest ning samuti saagikuse analüüsi. Nii saab raamatupidaja ülevaate lao seisust, võimaluse võrrelda ja analüüsida ettevõtte jooksvaid tulemusi eelnevate hooaegade andmetega, traktorist saab aga infot eelseisvatest töödest.

Foto: EAgronom.com

Veebiseminar kestab kuni tund aega. Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva lingi kaudu hiljemalt 04. septembril.
Registreerunutele saadetakse ürituse päeval link osalemiseks, üritus toimub keskkonnas Zoom.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 tegevuse „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ horisontaalse valdkonna raames. Rahastamisallikas on Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

 

Lisainfo ürituse kohta: Hanna Raidvere-Sepp, PMK/Eesti maaeluvõrgustik

MAK_logo