Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

EPKK Infopäev “Koostöö teadusasutustega”

6. oktoober 10:00 - 12:30

Tasuta

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda korraldab infopäeva „Koostöö teadusasutustega”

Aeg: 6. oktoober,  kell 10.00 – 12.30

Koht: Veebikeskkond ZOOM                               

Registreerimine infopäevale SIIN

Infopäeval keskendume olulistele teemadele, mis puudutavad ettevõtete ja teadusasutuste vahelist koostööd ning selle kasulikkust. Räägime koostöövõimalustest teadusasutustega ning kuidas see võib kaasa tuua uuenduslikke lahendusi ja edukaid projekte. Lisaks kuuleme ettevõtja kogemuslugu, mis annab praktilise ülevaate koostööst teadusasutustega ning sellest tulenevatest eelistest. Tutvume ka riiklike toetusvõimalustega, mis soodustavad ettevõtete ja teadusasutuste koostööd ning aitavad kaasa uuenduslike ideede ja projektide teostamisele. Ootame põnevaid arutelusid ja inspireerivaid teadmisi koostöö olulisusest teadusasutustega.

 

PÄEVAKAVAS*

  • Koostöövõimalused teadusasutustega:
    • Karl Viks, BioCC müügiesindaja
    • Rain Kuldjärv, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) funktsionaalsete toitude ja jookide arenduse suunajuht 
  • Kogemuslugu ettevõtjalt. Margus Leek, Epiim tegevjuht (45min)
  • Toetusvõimalused koostööks teadusasutustega. Gret-Kristel Mällo, Regionaal-ja põllumajandusministeeriumi teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist.

 

*Korraldajal on õigus teha päevakavas muudatusi.

 

Sündmus toimub MAK 2014-2020 „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames. Rahastamisallikas: Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

Infopäev on tasuta ja sellest võivad osa võtta kõik huvitatud isikud. Osalemine on vähese tähtsusega abi (VTA), abisumma ühe osavõtja kohta arvutatakse osavõtjate lõpliku arvu järgi, kuid see ei ületa 200 eurot.

Ettevõtte esindajana osalejale on infopäev tasuta, kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Ettevõtja peab pidama tekkepõhist arvestust VTA kasutamise üle. VTA vaba jääki saab kontrollida ka veebilehelt https://fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused-kinnisvara/riigiabi

Lisainfo: Helen Orutar, EPKK projektijuht, e-mail: helen@epkk.ee, tel: 5353 4329

MAK_logo