Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus veebis: BRC Food Safety standard

2. mai 2023 09:30 - 16:30

Tasuta

Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab ja  Osaühing TJO Konsultatsioonid viib läbi koolituse “BRC Food Safety nõuetele vastav toiduohutuse juhtimissüsteem”, mille eesmärgiks on anda osalejatele selge ja praktiline ülevaade, mida tuleb teha BRC Food Safety nõuetele vastava toiduohutuse juhtimissüsteemi väljaarendamiseks oma organisatsioonis. Koolituse tulemusena on osalejatel ülevaade BRC Food Safety standardi muutunud nõuetest.

Koolitus on mõeldud toidu käitlemisega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhtidele ning teistele sarnast rolli täitvatele toidukäitlemisettevõtte töötajatele.

Täienduskoolitused on tasuta sihtrühma kuulujale, kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Koolitusel osalemine on vähese tähtsusega abi (loe täpsemalt registreerimisvormi juurest).

Täienduskoolituse puhul toetatakse (sihtrühma kuuluvad) põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega,  seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

MAK_logo