Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus veebis: FSSC 22000 standard

26. sept. 2023 09:30 - 16:30

Tasuta

Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab ja  Osaühing TJO Konsultatsioonid viib läbi koolituse “FSSC 22000 nõuetele vastav toiduohutuse juhtimissüsteem, mille eesmärgiks on anda osalejatele selge ja praktiline ülevaade, mida tuleb teha FSSC 22000 nõuetele vastava toiduohutuse juhtimissüsteemi väljaarendamiseks oma organisatsioonis.

Koolitus on mõeldud toidu käitlemisega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhtidele ning teistele sarnast rolli täitvatele toiduettevõtte töötajatele.

Täienduskoolitus on sihtrühma kuulujale tasuta , kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Koolitusel osalemine on vähese tähtsusega abi (loe täpsemalt registreerimisvormi juurest).

Täienduskoolituse puhul toetatakse (sihtrühma kuuluvad) põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega,  seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

 

Ajakava ja registreerumine: https://toiduteave.ee/taienduskoolitus-26-09-23-veebis-fssc-22000/

 

Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ toidu ja toiduohutuse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo