Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Smart Farmi digilahendused piima- ja lihaveisekasvatuses

10. okt. 2022 14:00 - 15:00

Tasuta

Eesti maaeluvõrgustik korraldab 10. oktoobril algusega kell 14.00 veebiseminari, kus AS Dimediumi kaubamärgi Smart Farmi esindajad Katri Puusepp ja Heitti Irval tutvustavad kaasaegseid digilahendusi nii piimatootjatele kui ka lihaveisekasvatajatele.

Tulusa piimatootmise alustalaks on kaasaegsed lahendused, mis hoiavad karja terve, tootlikkuse kõrge ning vähendavad farmi igapäevamajandamisele kuluvat aega ja kulusid. Dimediumi kaubamärk Smart Farm toob Eesti farmidesse nutikad lahendused ja uusimad teadmised maailma tipptootjatelt.

Lahenduste alla kuuluvad näiteks loomade tervise ja tegevuste monitoorimine, sööda koostise optimeerimine, heaolu ja hügieeni tagamine ning tervikliku taastootmisprogrammi kasutamine. Lisaks on võimalus kasutada tugi- ja nõustamisteenust ning veterinaaridel, juhtidel ja farmipersonalil käia koolitustel ning õppepäevadel.

Foto: smartfarm.ee

Veebiseminar kestab kuni tund aega. Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva lingi kaudu hiljemalt 09. oktoobril.

Registreerunutele saadetakse ürituse päeval link osalemiseks, üritus toimub keskkonnas Zoom.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 tegevuse „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ horisontaalse valdkonna raames. Rahastamisallikas on Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

 

Lisainfo ürituse kohta:

Hanna Raidvere-Sepp

PMK/Eesti maaeluvõrgustik

tel. 53603671

e-mail hanna.raidvere-sepp@pmk.agri.ee

 

MAK_logo