Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Töö juhtimise digilahendus TERAKE

7. nov. 2022 14:00 - 15:00

Tasuta

Eesti maaeluvõrgustik korraldab 07. novembril algusega kell 14.00 veebiseminari, kus Karel Kuningas tutvustab digilahendust TERAKE. See on tööriist, mis mõõdab, arvestab ja kalkuleerib kõike, mis tööga seotud.

Terake pakub tarkvara, millega ettevõtte juhid saavad teha erinevaid tööga seotud toiminguid, nagu tööde ja töövahendite planeerimine ning aruandlust näiteks materjalikulu ja transpordi kohta jm. Töötjad saavad muu hulgas oma tööd korraldada, hallata masinate kasutust, plaane täita ja jälgida jm.

Eesmärk on muuta firma juhtimine lihtsamaks ja automatiseerituks, et jääks rohkem aega keskenduda asjadele, mis toovad ettevõttele kasumit. Lisaks saab automatiseerimisega tunduvalt vähendada paberimajandust ja võimalust näha vajalikku infot reaalajas.

Foto: terake.com

Veebiseminar kestab kuni tund aega. Osalemine tasuta, kuid vajalik on registreerumine allpool oleva lingi kaudu hiljemalt 06. novembril.

Registreerunutele saadetakse ürituse päeval link osalemiseks, üritus toimub keskkonnas Zoom.

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 tegevuse „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ horisontaalse valdkonna raames. Rahastamisallikas on Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD).

 

Lisainfo ürituse kohta:

Hanna Raidvere-Sepp

PMK/Eesti maaeluvõrgustik

tel. 53603671

e-mail hanna.raidvere-sepp@pmk.agri.ee

MAK_logo