Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Täienduskoolitus 28.-29.03.2023 Tallinnas: Tootmisjuhi arenguprogramm

28. märts 2023 09:30 - 29. märts 2023 16:30

Tasuta

Tootmisjuhi arenguprogrammi koolitus “Tootmise efektiivsuse tõstmine”.

Korraldaja: Eesti Toiduainetööstuse Liit

Läbiviija: TJO Konsultatsioonid OÜ

Koolitaja: Urmas Ruubel, OÜ TJO Konsultatsioonid konsultant

Koolituse eesmärgiks on:

  • Anda osalejatele ülevaade tootlikkust pärssivatest teguritest ja tootmise efektiivsuse tõstmist võimaldavatest võtetest, mille rakendamine on lihtne ja jõukohane igale organisatsioonile.
  • Viia läbi arvukalt rühmatöösid ja arutelusid, mille käigus avaneb osalejatel võimalus kogemuste vahetamiseks ning aktiivseks õppimiseks.

Koolitus on mõeldud ettevõtete ja organisatsioonide tootmisjuhtidele ning tootmisjuhi rolli täitvatele juhtidele.

Sihtrühm ja tasu

Täienduskoolitused on tasuta sihtrühma kuulujale, kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Koolitusel osalemine on vähese tähtsusega abi. Abisumma ühe osavõtja kohta arvutatakse osavõtjate lõpliku arvu järgi, kuid see ei ületa 400 eurot.

Täienduskoolituse puhul toetatakse (sihtrühma kuuluvad) põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega,  seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

Päevakava ja registreerumine: https://toiduteave.ee/taienduskoolitus-28-29-03-2023-tallinnas-tootmisjuhi-arenguprogramm/

Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ horisontaalse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo