Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veebiseminar: Yara taimekasvatuse digilahendus Megalab™

6. nov. 2023 11:00 - 12:00

Tasuta

Järelvaatamine on teabesalve Digiakadeemias.

 

Yara Megalab™ on veebipõhine süsteem, mis osutab põllumajandusanalüüside tõlgendamise teenust. Süsteem töötleb üle kogu maailma partnerlaborite võrgustikust saabuvat infot ja annab klientidele väetamissoovitusi. Kliendile saadetakse kiired ja täpsed tulemused interneti või e-maili teel, põhjalikud raportid taimede toitainesisalduse kohta ja soovituslikud väetamisprogrammid konkreetse kultuuri väetamiseks. Millist väärtust looks see sinu ettevõttele? Yara väetamisekspert Janne Ehte-Tammiste tutvustab ja näitab, kuidas Megalab reaalselt töötab ning vastab osalejate küsimustele.

Yara ambitsioonikas missioon maailma vastutustundlik toiduga varustamine ja seeläbi meie planeedi kaitsmine sai alguse aastal 1905. Nad panustasid Euroopas tekkinud näljahäda lahendamisse, tootes mineraalväetist, mis andis põllumeestele võimaluse oma saake suurendada. Ettevõtte lahendused võimaldavad ka tänapäeval põllumajandustootjatel nii saagi kvaliteedi tõsta kui ka selle mahtu kasvatada, samal ajal vähendades kahjulikke keskkonnamõjusid. Nende keskkonna- ja tööstuslahendused parandavad õhu kvaliteeti ja vähendavad heitgaaside emissiooni. Yara on esindatud rohkem kui 60 riigis 17 000 töötajaga.

Pilt. yara.ee/megalab

 

Registreerunutele saadetakse ürituse päeval veebiseminariga osalemiseks link Zoomi keskkonda.

Veebiseminar viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames.

 

Lisainfo:

Manuela Kollom
manuela.kollom@metk.agri.ee
+372 5672 6756

MAK_logo