Avaldatud: 30. august 2021Kategooriad: Taimekasvatus, UudisedSildid: , , ,

Agrofanaatika on Eva ja Janne – agrofanaatikud, keda motiveerib ja inspireerib põllumajandus. Agrofanaatika ei kuuluta taimekasvatuse absoluutset tõde, vaid tahab õppida ja end täiendada koos põllumeeste ja oma eriala spetsialistidega.

Eva Tuusis ja Janne Ehte-Tammiste soovivad õppida koos põllumajanduse ekspertide, spetsialistide ja praktikutega. Nad ei karda küsida küsimusi ja uurida teemasid sügavuti.

Logo: Agrofanaatika

Janne põllumajandushuvi ja äratundmine, et see on tema eriala, tuli pärast seda, kui ta sai rohkem hakata põldudel käima ja põllumeestega rääkima. Tänaseks saab ta aru, et mida rohkem teab põllumajandusest, seda rohkem ta tahab teada sellest. “Alati on ka sedasi, et mida rohkem sa tead, seda enam sa saad aru kui vähe sa tegelikult tead.” Janne mõtteid ja arvamusi põllumajandusest on saanud lugeda juba viimasel 5 aastal põllumajanduslikust autori blogist agronoom.ee.

Eva sai oma esimesed põllumajandus teadmised Olustverest ning praktilised teadmised on saanud Sänna põllumehe põldudelt ja Antsla põllumajandusühistu põllumeeste põldudelt ja kogemustest. Alates 2019 on Eval ka taimekasvatuse konsulendi kutse ning sellest ajast on ka Maaelu Edendamise Sihtasutuse lepinguline nõustaja. Kõige paremini tunneb ta ennast ikkagi põldudel taimede keskel igal hooajal.

Esimeses täispikas saates on teemaks Külvikord ja viljavaheldus. Vestlema on kutsutud Eesti Maaülikooli dotsendi Liina Talgre.

Kuula saadet nii Apple Podcastis kui ka Spotify Podcastis.


Kuula lisaks:

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/