Avaldatud: 27. märts 2014Kategooriad: Uudised

Hea ettevõtja,

Kutsume teid 9. aprillil 2014 Eesti Maaülikooli Spordihoones toimuvale ühepäevasele info- ja teabemessile „Tudeng ja ettevõtjad“. Ürituse toimumisaeg on kella 9.00-st kuni 16.00-ni.

Messi raames on tudengitel võimalus tutvuda ettevõtjate poolt pakutavaga ja küsida nõuandeid; pealaval toimuvad sõnavõtud ettevõtluse, töö- ja praktikaturu kohta. Lisaks toimuvad viies erinevas töötoas ettevõtete ja tudengite omavahelised kohtumised, kus üliõpilased ja ettevõtjad saavad võimaluse vahetada teadmisi, kogemusi ja ootusi. Ettevõtjatel on võimalus tutvustada oma toodangut ja kirjeldada selle tootmisprotsessi.

Ettevõtte tutvustamiseks võib kaasa võtta väiksemõõdulisi seadmeid ning valmistoodangut.

Ettevõtjatele pakume:

  • Koostööd läbi maaülikooli teadus-arendusprojektide – võimaluste tutvustamine;
  • võimalust leida praktikant või uus töötaja;
  • suhtlemist oma valdkonna üliõpilastega;
  • soodsat enesereklaamivõimalust messitrükises ja kohapeal bänneritena;
  • meediakajastust;
  • oma toodete-teenuste müük kohapeal:
  • võimalust osaleda töötubades.

Sihtgrupiks on Eesti Maaülikooli üliõpilased ja õppejõud, kuid üritus on avatud kõigile huvilistele (ootame messil osalema ligikaudu 1500 tudengit, 50 õppejõudu).

Kella 9.00 kuni 10.30 toimub ettevõtjatele eraldi infotund, kus instituutide eestvedamisel tutvustatakse Eesti Maaülikoolis antavaid pädevusi erinevates valdkondades.

Osavõtutasu

Ettevõtte osalemine messil maksab 50 € (hinna sees on laud, kaks tooli, vaipkatet, vooluühendust 220V, lukuga kappi riietusruumis, reklaamipinna kasutamise võimalust (messitrükis ja stendid ning seinapind), suupisteid, vett. Lisatasu 15 €/h eest on võimalik broneerida aega töötoa läbiviimiseks messiboksis. See sisaldab seinu, vaipkatet, kohtvalgusteid, lauda, projektorit, ekraani, vooluühendust 220V. Messil mitte osalevad ettevõtjatel on võimalus saata oma praktika- ja tööpakkumised kuulutusena stendile (2€/A4), mille prindib ja paigutab korraldaja.

Täpsema info leiate kodulehelt http://www.tudengimess.eu .

Ootame vastust Teie osalemisest piiratud kohtade arvu tõttu niipea kui võimalik, kuid hiljemalt 28.03.2014. Palume teatada ka mitte osalemisest. Vastame meeleldi tekkivatele küsimustele.

Lugupidamisega

Reesika Adojaan
MTÜ Tudengi tulevik
juhatuse liige
+372 55 584 431 
reesika@tudengimess.eu 

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/