Avaldatud: 15. detsember 2017Kategooriad: Uudised

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) maksab ka sel aastal ühekordset õpitoetust, mis on mõeldud Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli maamajandusega seotud õppekavade üliõpilastele.

Ühekordse õpitoetuse suurusega 500 eurot said kaks Eesti Maaülikooli tudengit: Kristjan Täll, kes õpib metsanduse eriala kolmandal kursusel ning Liis Kullamaa, kes õpib maaehituse eriala viiendal kursusel.

Toetuse taotlemiseks tuli õpilasel täita ankeet, kus toodi välja oma erialane tegevus nii koolis kui kooliväliselt ning kirjutati essee, kus selgitati, kuidas seotakse oma tegevuse maaeluga nüüd või tulevikus. Lisaks arvestati keskmist hinnet ning kooli soovituskirja.

„Selle aasta stipendiumi saajaid iseloomustab erialale pühendumus, positiivsus ja aktiivne tegelemine erialase valdkonnaga.“ sõnas Maaelu Edendamise Sihtasutuse juhatuse esimees Raul Rosenberg ühekordse õpitoetuse saanud üliõpilaste kohta.

Toetuse saajad määrab komisjon, kuhu kuuluvad Maaelu Edendamise Sihtasutuse, Maaeluministeeriumi, Eesti Põllumeeste Keskliidu, Eestimaa Talupidajate Keskliidu, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, ajalehe Maaleht ning sihtasutuse Erametsakeskus esindajad.

Teate edastas

Jane Lumiste
Maaelu Edendamise Sihtasutus
jane.lumiste@pikk.ee
Tel: 56 481 953
Oru 21, Viljandi
www.mes.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/