Avaldatud: 18. mai 2012Kategooriad: Uudised

Ajakiri Maamajandus, ettevõtted Baltic Agro ja Farm Plant Eesti ning Eesti Põllu- ja Maamajanduse Nõuandeteenistus kuulutavad välja järjekordse viljakasvatajate võistluse.

Seekordsel võistlusel saab panna proovile oma teadmised ja oskused nisu, rukki, õlleodra ning rapsi kasvatamisel. Võisteldakse tavakohaselt saagikuse ja tulukuse kategoorias.

Selleks et osaleda, tuleb viljakasvatajal valida välja oma parim põld, mille pindala on vähemalt 5 ha. Osaleda võib mitme kultuuriga. Kasvuperioodi lõpuks tuleb deklareerida võistluspõllul tehtud kulutused.

Eksperdid tutvuvad võistlusele esitatud põldudega ja nendel rakendatud agrotehniliste võtetega juulis ning osalevad hiljem ka saagikuse ja kvaliteedi määramisel. Aasta lõpul toimuval seminaril arutatakse tulemusi ja kogemusi.

Oma osalusest teatage Maamajanduse toimetusse hiljemalt 31. maiks e-postiga heiki.raudla@maaleht.ee või telefonil 661 3380.

Tartumaal majandava Puhja Ettevõtete OÜ juht Anti Mets, kes osales läinud aastal viljelusvõistlusel esimest korda ja sai suurima talinisu saagi, tunnistas, et osalema pani teda soov teada saada, kui palju kõrgete saakide saajad saaki panustavad.

Loe artiklit edasi Maalehest

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/