Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

TOIDUTÖÖSTUSE SEADMED- IDEEST NUTIKA LAHENDUSENI

13. mai 2021

Täiskasvanute täienduskoolituse kursuste riikliku koolitustellimuse 2021. aastaks raames toimuv TASUTA koolitus tootmisettevõtete töötajatele ja FIE-dele.

Koolitus toetab erinevates majandussektorites uute tehnoloogiate kasutuselevõttu, soodustab tarkade tehnoloogiakasutajate ja -tellijate ning arenduste juhtide kujunemist, aitab ettevõtetel ja organisatsioonidel digitaliseerida oma tooteid, teenuseid ja äriprotsesse.
Väikeettevõtjatel on võimalik taotleda põllumajandussaaduste töötlemise üksuste rajamiseks investeeringutoetusi. Sageli jagatakse investeeringud mitmete aastate peale, kuna ühe vooru maksimaalne toetussumma ei võimalda kogu lahendust korraga soetada. Nii tekivad olukorrad, kus soetatakse seadmeid, mis ei ühildu ning ei võimalda optimaalseid, efektiivseid tootmislahendusi. Sageli jääb läbi mõtlemata ka vajadus ja arenguperspektiiv.

Koolitus annab alustavale või laienevale toidutootjast ettevõtjale esmased teadmised uute tehnoloogiate kasutuselevõtuks, et osata paremini kavandada uusi investeeringuid.

Täpsem info ja registreerumine SIIN

Koolitus on kavandatud toimuma auditoorselt kontaktõppes.
Vajadusel teeme esimese ja teise õppepäeva maaülikooli videosilla vahendusel BigBlueButton (BBB) keskkonnas.

 

Koolitus toimub ülikoolides ja rakenduskõrgkoolides toimuvate täiskasvanute täienduskoolituse kursuste riikliku koolitustellimuse 2021. aastaks raames ning tegevust rahastatakse ESF programmist “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine”.

 

Koolituse korraldaja:
Eesti Maaülikooli avatud ülikool
Fr. R. Kreutzwaldi 56/1
51006 Tartu,
tel 731 3275
e-post: avayl@emu.ee
http://avatudylikool.emu.ee/