Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veebiseminar: Yara taimekasvatuse digilahendus Atfarm

27. okt. 2023 11:00 - 12:00

Tasuta

Järelvaatamine on teabesalve Digiakadeemias.

 

Atfarm on lihtsasti kasutatav digilahendus põllukultuuride kasvu jälgimiseks ja vajaduspõhiste väetamiskaartide loomiseks. Tänu saagi satelliitseire tehnoloogiale on võimalik vaid mõne klõpsuga saada ülevaade oma põldudest koos väetamissoovitustega. Kuidas see siis täpselt käib? Yara väetamisekspert Janne Ehte-Tammiste tutvustab ja näitab, kuidas Atfarm reaalselt töötab ning vastab osalejate küsimustele.

Yara ambitsioonikas missioon maailma vastutustundlik toiduga varustamine ja seeläbi meie planeedi kaitsmine sai alguse aastal 1905. Nad panustasid Euroopas tekkinud näljahäda lahendamisse, tootes mineraalväetist, mis andis põllumeestele võimaluse oma saake suurendada. Ettevõtte lahendused võimaldavad ka tänapäeval põllumajandustootjatel nii saagi kvaliteedi tõsta kui ka selle mahtu kasvatada, samal ajal vähendades kahjulikke keskkonnamõjusid. Nende keskkonna- ja tööstuslahendused parandavad õhu kvaliteeti ja vähendavad heitgaaside emissiooni. Yara on esindatud rohkem kui 60 riigis 17 000 töötajaga.

Pilt. yara.ee/atfarm

 

Registreerunutele saadetakse ürituse päeval veebiseminariga osalemiseks link Zoomi keskkonda.

Veebiseminar viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames.

 

Lisainfo:

Manuela Kollom
manuela.kollom@metk.agri.ee
+372 5672 6756

 

MAK_logo