Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus veebis: IFS Food juhtimissüsteem

31. okt. 2023 09:30 - 16:30

Tasuta

Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab ja  Osaühing TJO Konsultatsioonid viib läbi koolituse “IFS Food nõuetele vastav toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimissüsteem, mille eesmärgiks on anda osalejatele selge ja praktiline ülevaade, IFS Food nõuetele vastava toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimissüsteemi väljaarendamiseks oma organisatsioonis.

Koolitus on mõeldud toidu käitlemisega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhtidele ning teistele sarnast rolli täitvatele toiduettevõtte töötajatele.

Koolituse tulemusena on osalejatel ülevaade IFS Food standardi muutunud nõuetest.

Täienduskoolitus on sihtrühma kuulujale tasuta , kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Koolitusel osalemine on vähese tähtsusega abi (loe täpsemalt registreerimisvormi juurest).

Täienduskoolituse puhul toetatakse (sihtrühma kuuluvad) põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega,  seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

 

Ajakava ja registreerumine: https://toiduteave.ee/taienduskoolitus-31-10-2023-veebis-ifs-food/

 

Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ toidu ja toiduohutuse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo