Avaldatud: 14. november 2022Kategooriad: Aiandus, Ühistegevus, UudisedSildid: , , ,

Taskuhäälingus “Maasikakasvatajate ühistu ootab oma aega” räägib Helen Kaskema sellest, millised on maasikakasvatajate mured ja kuidas saaks tootjatele toeks olla ühistu.

Kellele ei maitseks magusad Eestimaised maasikad? Nende kasvatamine nõuab aga vaeva, mistap pole maasikakasvatajate töö kergete killast. Kas ja kuidas võiks olla nendele kasu ühistust, sellest siinne taskuhääling räägibki.

Helen Kaskema sõnul on Eesti maasikakasvatajad tillukesed, mistõttu polegi neil võimalik ühistusse palju panustada ja seega ühistule võimekat juhti palgata. Samas on palju erinevaid viise, kuidas ühistud saaks maasikakasvatajate eest seista. Nendest viisidest ja maasikakasvatajate väljakutsetest kuuleb rohkem juba taskuhäälingust.

Taskuhääling “Maasikakasvatajate ühistu ootab oma aega” on sarja “Ühistegevuse tutvustus” teine osa.
Saadet juhib Eesti Maaülikooli professor Rando Värnik ja selle külaline on Kindel Käsi OÜ ja Eesti Aiandusliidu juhatuse liige Helen Kaskema.

Taskuhääling valmis MAK 2014–2020 “Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas”  ühistegevuse valdkonna raames ning seda toetas Euroopa Liit.

Toimetaja: Taavi Kiisk

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/