Avaldatud: 15. november 2012Kategooriad: Uudised

Maaelu Edendamise Sihtasutus
Pressiteade
15. november 2012,
Tallinn

Homme, 16. novembril 2012, tunnustab Maaelu Edendamise Sihtasutus taas parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid.

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) annab homme, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspeol, üle aunimetused 2012. aasta parimatele maamajanduseriala õpetajatele ja õpilastele.

Maaelu Edendamise Sihtasutuse parima maamajanduseriala õpilase aunimetused lähevad sel aastal Hendrikko Juhkamile Järvamaa Kutsehariduskeskusest ning Raimond Lepistele Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakoolist. Maaelu Edendamise Sihtasutuse parima maamajanduseriala õpetaja aunimetuse saab Marje Kask Pärnumaa Kutsehariduskeskusest ning Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja eripreemia pikaajalise ja suure panuse eest noorte ja täiskasvanute koolitamisel loomakasvatuse valdkonnas õpetaja Marika Oeselg Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist.

„Tahan tänada ja tunnustada koole, kes julgelt esitavad õpilasi ja õpetajaid aunimetuse tiitlile! Kõik inimesed vajavad elus tunnustust ja väga raske oli parimate seast valida välja kõige parem. Eks lõpptulemus sünnigi meeskonnatööna ja loodan, et aunimetuse saajad on rahul ning ülejäänud lihtsalt tublid.“ ütles Sirje Potisepp, Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogu liige ja parimate valimise komisjoni liige.

Maaelu Edendamise Sihtasutus valib parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid alates 2001. aastast. Parimate valimisel osalevad Maaelu Edendamise Sihtasutus, Põllumajandusministeerium, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Sihtasutus Kutsekoda. Aunimetused parimatele annab üle MESi  juhatus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspeol 16. novembril 2012. a Tallinnas.

Helen-Liis Ridbeck
Arendus-projektijuht
Maaelu Edendamise Sihtasutus
R. Tobiase 4
10147 Tallinn
www.mes.ee

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/